Çanak Okey Oyna

101 Çanak Okey sizlerin sanal okey oyunları oynayarak eğlenceli vakit geçirebilmesi için yeni yazılım teknolojisi ile oluşturduk. 101 okey odamız en iyi okey oynayabileceğiniz bir platformdur. Sitemizde oyuncu olarak erkek bayanların olduğu ortamlarda oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce kendinize bir kullanıcı adı belirlersiniz ve oyun masasında o isim ile yerinizi alırsınız. Masada bulunan diğer oyunculara mesaj gönderebilir ve yazışarak sohbet edebilirsiniz. Günlük stresten ve yorgunluktan kurtulmak için okey oynamak sizi rahatlatacaktır. Sitemiz sizlere en iyi okey oyunlarını sunmak ve oyunlarınızı kesintisiz oynayabilmeniz için güçlü sistemler üzerinden yayın yapmaktadır.

101 Çanak Okey Nasıl Oynanır

101 Çanak Okey Nasıl Oynanır Okey oyunu her oyuncunun önünde bulunan taş dizme tahtasına taşların dizilmesi ile oynanmaktadır. Oyun toplam 106 taş ile oynanır. Her oyuncunun elinde 14 taş bulunmak zorundadır. Elindeki seriyi oluşturabilmek için oyuncular sırayla yerden taş çeker ve fazla olan taşı sağ tarafındaki oyuncuya atarak oyunu sürdürürler. Okey taşları 4 farklı renkten oluşur. Sayılar ise 1 ile 13 arasındaki sayılardır. Her sayı renginden iki adet bulunmaktadır. örneğin iki adet kırmızı 3, iki adet siyah 3 gibi tüm taşlardan çift olarak bulunmaktadır. sayılar dışında iki adet sayı bulunmayan sahte okey taşı bulunmaktadır.

101 çanak okey oyna
101 çanak okey oyna

101 Çanak

101 Çanak Okey oyununda üzerinde rakam bulunmayan ve sahte okey adıyla kullanılan, sadece okey taşının sayısı yerine kullanılabilecek iki adet taş bulunmaktadır. okey taşı örnek olarak kırmızı 5 ise taş sıralaması yaparken kırmızı 4 – sahte okey – 6 şeklinde sıralama yapabilirsiniz. Sahte okey her elde okeye dönüşen taşın yerini alan taştır. Bu taşın başka bir değeri bulunmamaktadır.

Çanak Okey 101

Çanak Okey 101 ile salonumuz içerisinde bir birinden farklı çanak oyunları ile tanışa bilirsiniz. Sizler için seçenekli çanak oyunlarımızı hazırladık ve salonlara bölmüş durumdayız. Oynamak istediğiniz çanak oyununu seçerek hemen o oyuna bağlana bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevimli Çanak Sitesi